$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Siemianowice Śląskie

Schody to nieodzowny element wszystkich wielokondygnacyjnych konstrukcji, który poza oczywistą funkcjonalnością ma bardzo istotny wpływ na estetykę wnętrz. Firma Domański specjalizuje się w projektowaniu, produkowaniu oraz montażu schodów modułowych, zabiegowych, dywanowych, kręconych oraz jedno dwu i trójbiegowych.

Siemianowice Śląskie są jednym z wielu miast, w których oferujemy kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się w przypadku domów jednorodzinnych, kamienic, lokali użytkowych, biur i szeregowców, co potwierdzić może galeria naszych realizacji. Znaleźć tam można wysokiej jakości zdjęcia ponad 200 projektów, które mieliśmy przyjemność realizować w ostatnich latach.

Schody Siemianowice Śląskie — Dlaczego my?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 65Podejmujemy się realizacji gotowych projektów oraz świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania schodów, poręczy i ozdobników itp. Zapewniamy pełną swobodę w kwestiach związanych z kształtem i rozmiarem schodów oraz doborem materiałów czy wyglądem detali. Przed przystąpieniem do produkcji przygotujemy komputerową wizualizację projektu oraz przedstawimy przejrzysty kosztorys. W kwestii takiej jak schody Siemianowice Śląskie są jednym z wielu miast, w których mieliśmy już przyjemność realizować zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałemu zapleczu technicznie logistycznemu jesteśmy w stanie zagwarantować realizację na najwyższym poziomie niezależnie od stopnia złożoności danego projektu.

Drewniane schody Siemianowice Śląskie – Jaki gatunek wybrać?

Drewniane schody to świetny sposób na podkreślenie charakteru wnętrza, który dzięki odpowiednio dobranym materiałom doskonale sprawdzi się w każdym wielopiętrowym budynku. Do najpopularniejszych gatunków drewna zaliczają się przede wszystkim jesion, buk oraz dąb. Każde z nich charakteryzuje się oczywiście innymi właściwościami oraz wyglądem, niemniej jednak wszystkie te gatunki cechują się odpowiednią wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Na szczególną uwagę zasługują tu jednak schody dębowe, które dzięki unikalnemu usłojeniu są w stanie zagwarantować niepowtarzalny wygląd. Dzięki wieloletniej wiedzy i praktyce podejmujemy się także realizacji schodów z egzotycznych rodzajów drewna, które podobnie jak dąb charakteryzować się będą nietuzinkowym wyglądem. W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym doświadczonym architektem, który jest w stanie przygotować profesjonalną komputerową wizualizację projektu.