$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Skarżysko-Kamienna

Wykończenie wnętrz budynku to nie tylko prace malarskie czy układanie podłogi. Obejmuje je także dobór odpowiedniego materiału potrzebnego do wykańczania schodów łączących kondygnacje. Szczególnie w obiektach, gdzie ciągi stopni są widoczne, potrzebne będzie utrzymanie wysokiej estetyki schodów i zintegrowanie jej z innymi elementami aranżacji. Schody zajmują bowiem znaczną część całej aranżacji i są doskonale widoczne, a zatem wpływają na charakterystykę obiektu.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 87Decydując się na konkretny sposób wykończenia ciągów, warto zwrócić uwagę na drewniane schody. W Skarżysku-Kamiennej takie konstrukcje montuje firma Domański, a zakres działalności przedsiębiorstwa obejmuje także okoliczne miejscowości. Drewniane schody cenione są przede wszystkim za wysoki poziom estetyki. Wykonuje się je z dobrej jakości naturalnego drewna, które  ma oryginalny i niepowtarzalny deseń. Każdy stopień ma zatem inny wygląd i nie sposób znaleźć dwóch identycznych.

Drewniane schody cenione są nie tylko za estetykę, ale także za trwałość. Odpowiednio zaimpregnowane i pielęgnowane, mogą utrzymać unikalny wygląd przez wiele lat bez konieczności napraw czy modernizacji. W przypadku uszkodzenia struktury stopnia także jego naprawa nie będzie powodowała większych problemów. Jeden moduł można usunąć i wymienić na nowy, a przy mniejszych uszkodzeniach wystarczy szlifowanie ich struktury lub pomalowanie kolejną warstwą lakieru.

Schody w Skarżysku-Kamiennej

W ofercie schodów w Skarżysku-Kamiennej oferowanych przez firmę Domański znajduje się wiele modeli ciągów stopni. Poszczególne warianty można zastosować zarówno w domach jednorodzinnych dwupoziomowych, jak i biurach. Jesteśmy w stanie wykonać biegi schodów w kształtach i rozmiarach odpowiadających nietypowemu zapotrzebowaniu. Nasze konstrukcje niejednokrotnie stanowią element wyposażenia restauracji, obiektów historycznych, a także stylizowanych na retro. Dla inwestorów, którzy nie mają pomysłu na sposób wykończenia biegu schodów, jesteśmy w stanie przygotować kilka projektów do wyboru.

Wszystkie zlecenia za każdym razem wykonujemy w taki sam sposób. Pierwszym krokiem po złożeniu zamówienia jest obmiar w domu u klienta i ocena warunków technicznych. To też pora na drobne sugestie czy zmiany w projekcie, ponieważ po obmiarach zlecenie trafia do produkcji. Gotowe schody montujemy na miejscu w terminie dogodnym dla obu stron. Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą monterów i odpowiednimi pojazdami, dlatego montaż doprowadzimy do końca w możliwe najkrótszym czasie.