$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Skawina

Schody odgrywają w domu bardzo ważną rolę. Nie tylko pozwalają dostać się na górną kondygnację, ale także stanowią okazję do estetycznej aranżacji pomieszczenia.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 88Oczywiście, jako dość duży element pokoju, zajmujący znaczną jego część, są wyeksponowane, a zatem wpływają również na estetykę wnętrza. Dlatego należy je dobrze dobrać do naszego gustu i wystroju, biorąc pod uwagę możliwości przestrzenne, ale również ich dopasowanie do stylu, w jakim wykończono mieszkanie.

Zapraszamy do współpracy klientów, których interesują funkcjonalne i ładne schody Skawina to miejsce, gdzie wykonujemy indywidualne zamówienia. Co to oznacza? Że przygotowujemy oryginalny projekt według wskazówek klienta, a następnie przechodzimy do montażu. Dzięki temu oddajemy idealnie dopasowany produkt, który świetnie wykorzystuje warunki przestrzenne, zapewniając swobodę przemieszczenia się między piętrami, a jednocześnie wygląda pięknie i stanowi dekorację wnętrza. Łączymy aspekty praktyczne z wizualną doskonałością. Możliwe jest zamówienie wykonania unikatowych motywów ozdobnych.

Oferujemy różne kształty schodów drewnianych. Do wyboru są m.in. proste modele jednosegmentowe, wersje łamane, a nawet spiralne, które świetnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach. W przypadku tych ostatnich należy jednak mieć świadomość, że wniesienie po nich gabarytowych przedmiotów może być znacznie utrudnione, a nierzadko nawet niemożliwe. Dlatego są to warianty przeznaczone jedynie do niektórych stref, w których np. nie planuje się meblowania wnętrza.

Osobom niezdecydowanym służymy poradami. Chętnie wytłumaczy zalety i wady poszczególnych rozwiązań. Zależy nam na tym, by wybór klientów był optymalny, a współpraca z nami przyniosła satysfakcję.

Schody drewniane Skawina

Ceniąc naturalne piękne, wykonujemy schody drewniane w Skawinie, które prezentują się dobrze niemal w każdym domu czy mieszkaniu. Drewno to materiał, który cieszy się powszechną sympatią, wywołuje pozytywne skojarzenia i wprowadza do pomieszczenia przyjemny nastrój.

Wybór odpowiedniego surowca ma kluczowe znaczenie na żywotność konstrukcji. Dlatego w firmie Domański wykorzystujemy tylko twarde, solidne i wytrzymałe deski z jesionu lub dębu. Pozwala nam to na wykonywanie niezwykle stabilnych i żywotnych konstrukcji, które gwarantują użytkownikom bezpieczne korzystanie z nich.

W przypadku wszystkich schodów drewnianych przeprowadzamy impregnację ich powierzchni. Dzięki temu zabezpieczamy ją przed uszkodzeniami mechanicznymi jak np. ścieranie, a także intensyfikujemy kolor i podkreślamy piękno naturalnego rozkładu słojów.

Zapraszamy mieszkańców Skawiny i okolic.