$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Skierniewice

Jednym z najważniejszych elementów ciągów komunikacyjnych w budynkach są schody. Pełnią one ważną funkcję, ponieważ pozwalają na przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami. Jednak poza funkcjonalnością schody stanowią także ozdobę obiektu. Podkreślają jego charakter i nadają mu wyjątkowego stylu. Dlatego niezwykle ważne jest, żeby odpowiednio zaplanować schody i zlecić ich wykonanie specjalistom.

Firma Domański zajmuje się kompleksowo tematem schodów drewnianych w Skierniewicach. Usługi realizowane są także w wielu okolicznych miejscowościach oraz miastach na terenie województwa łódzkiego. Nasza firma zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin, którzy tematem schodów zajmą się kompleksowo. Wystarczy sygnał z Państwa strony, a nasi specjaliści zajmą się pracami przygotowawczymi.

W pierwszym etapie po obejrzeniu miejsca, gdzie maja stanąć schody podejmiemy się wykonania projektu konstrukcji. Dotyczy to szczególnie budynków nowych lub poddawanych gruntownemu remontowi, w których potrzebne będą nietypowe rozwiązania. Jeśli dysponują Państwo własnym projektem, także możemy się podjąć tego zadania. Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 63

Następny krok to podpisanie umowy i produkcja zaprojektowanych schodów. Nie tworzymy schodów na zapas, dlatego ten proces wymaga czasu. Wszystkie prace prowadzimy na zamówienie, koncentrując się na wyznaczonym zadaniu. Po wykonaniu schodów nasi pracownicy zamontują je w Państwa obiekcie. Zakres prac jest spory, dlatego należy przeznaczyć na działania około pięciu dni roboczych. Po tym czasie można już bez ograniczeń użytkować schody w domu.

Schody drewniane Skierniewice – dlaczego warto wybrać drewno?

Obecnie do budownictwa coraz odważniej wkraczają nowoczesne materiały, które są tańsze od drewna. Tymczasem żadne kompozyty czy elementy tworzone na bazie forniru nie zastąpią naturalnego drewna. W przypadku stopni szczególnie ważny aspekt stanowi trwałość tego materiału. Drewno jest odporne na uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie. Nawet po przypadkowym uszkodzeniu stopnie nie niszczą się dalej, jak ma to miejsce w przypadku materiałów drewnopochodnych.

Nie da się też zastąpić naturalnego charakteru i wyglądu, jakim zachwycają schody drewniane ze Skierniewic. Wszystkie produkty kompozytowe stanowią tylko imitację drewna i nigdy nie dorównują oryginałowi niepowtarzalnością. Drewniane elementy przykuwają wzrok naturalnymi przebarwieniami, co stanowi dodatkową dekorację schodów i całego obiektu. Ponadto nie można zapominać, że deseń drewna należy do najmodniejszych i zalecany jest we wszystkich nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń.