$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Sopot

Nie każdy inwestor i projektant ma pomysł na wykończenie schodów wewnętrznych w mieszkaniach, obiektach firmowych czy restauracjach. Żelbetowe konstrukcje nie zawsze są odpowiednie szczególnie do mniejszych pomieszczeń.

Z kolei standardowe zestawy dostępne w marketach budowlanych mogą nie pasować wymiarami lub estetyką. Jednym ze sposobów na rozwiązanie tego problemu jest inwestycja w drewniane schody. Sopot i całe Trójmiasto mogą liczyć na sprawdzone usługi specjalistów z firmy Domański.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Do całego procesu przygotowania konstrukcji schodów podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie. Nie pozostawiamy żadnej kwestii przypadkowi, a zlecenie realizujemy od fazy projektu, aż po montaż na miejscu u klienta. W naszej firmie robimy wycenę, projekt, a także przygotowujemy schody na specjalne zamówienie. Dysponujemy ekipą pracowników serwisowych, którzy zamontują nie tylko schody w Sopocie, ale na obszarze całego kraju.

Drewniane schody w Sopocie

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 194Nowoczesne materiały budowlane bardzo odważnie wkraczają do naszych domów. Także na schodach często montowane są kompozyty, które z daleka przypominają strukturę drewna. Jednak ich estetyka i jakość nie są w stanie dorównać naturalnym elementom drewnianym. W firmie Domański wykonujemy konstrukcje z wysokiej jakości pełnowartościowego drewna. Dzięki temu każdy pojedynczy stopień ma oryginalny wygląd, wyznaczany przez przebarwienia, widoczne słoje czy sęki. Takiego efektu nie są w stanie zapewnić nawet najlepsze materiały kompozytowe.

Po stronie zalet schodów drewnianych należy wymienić także sporą trwałość. Surowy materiał zabezpieczony jest przed wilgocią i pokryty warstwą lakieru. To wpływa na jego odporność na ścieranie, a dodatkowo ułatwia pielęgnację na mokro. Co więcej, nawet intensywnie użytkowane schody, które noszą widoczne ślady eksploatacji, łatwo można doprowadzić do pierwotnego wyglądu. Często wystarczą prace polerskie prowadzone w niewielkim zakresie, żeby przywrócić wygląd materiału.

Wracając na chwilę do wyglądu schodów drewnianych, nie można zapominać o uniwersalnej stylistyce takich konstrukcji. Choć drewno świetnie komponuje się z wnętrzami rustykalnymi, wykonane z niego schody wcale nie muszą być częścią wiejskich rezydencji. Motyw naturalnych przebarwień drewna pojawia się we wszystkich modnych aranżacjach. Surowe drewno zalecane jest do wnętrz industrialnych i skandynawskich. Pasuje również do balustrad szklanych, które cieszą się popularnością w nowoczesnych wnętrzach.