$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody spiralne Gdynia

Wśród wielu rodzajów schodów oferowanych przez firmę Domański Klienci często na dłużej „zawieszają oko” na schodach spiralnych. Duża popularność tej konstrukcji wynika przede wszystkim z jej niepowtarzalnego uroku. Nawet pozbawione zbędnych ozdobników schody kręcone są bardzo dekoracyjne. Stanowią prawdziwą ozdobę pomieszczenia, a nie tylko praktyczny element łączący dwie kondygnacje. Schody tego typu dają wrażenie przestronności i lekkości. Wydają się niemal wisieć w powietrzu.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 54Ze względu na kompaktowe wymiary możesz je zamontować w dowolnym miejscu: przy ścianie, koło drzwi wejściowych, a nawet na środku pomieszczenia. Schody spiralne zajmują niewiele miejsca, co sprawia, że sprawdzają się nawet w małych pomieszczeniach. Jeśli zatem zależy Ci na maksymalnej oszczędności przestrzeni, spiralne schody to idealne rozwiązanie. Ten rodzaj konstrukcji może być intensywnie użytkowany, bez obaw o utratę swych walorów praktycznych. Również w kwestii bezpieczeństwa kręte schody w niczym nie ustępują innego typu konstrukcjom.

Schody kręcone Gdynia

Schody spiralne to bardzo stylowe i funkcjonalne rozwiązanie do każdego domu czy mieszkania kilkukondygnacyjnego. Jeśli jesteś zdecydowany na montaż tego typu konstrukcji w swoim domu, wybierz doświadczoną, profesjonalną firmę, taką jak Domański.

Jeśli chodzi o schody spiralne, Gdynia jest miastem, w którym od lat z sukcesem wykonujemy kręcone schody w domach prywatnych, a także punktach usługowych. Szerokie portfolio zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka. Wszystkie zlecenia realizujemy kompleksowo, począwszy od zaprojektowania konstrukcji na bazie potrzeb Klienta oraz specyfikacji pomieszczenia, przez produkcję schodów, aż po ich staranny montaż w miejscu docelowym.

Do wytworzenia schodów wykorzystujemy wysokiej jakości drewno, w tym zwłaszcza jesionowe i dębowe. Oba gatunki cechują się bardzo dużą wytrzymałością oraz wspaniałym wyglądem. Dębina to ponadczasowe rozwiązanie, cieszące się niesłabnącą popularnością od wieków. Ten gatunek drewna jest niezwykle trwały i długowieczny, dzięki czemu wykonane z niego schody, odpowiednio pielęgnowane, przetrwają przez dekady, a nawet jeszcze dłużej. To ekskluzywny materiał o znakomitych parametrach i właściwościach oraz klasycznym wyglądzie. To sprawia, że dębowe schody kręcone dodadzą klasy, przytulności i elegancji każdej przestrzeni.

Jesion stanowi cenową alternatywę dla dębu. Jest tańszy, a jego parametry wytrzymałościowe są porównywalne z dębem.  Jasne zabarwienie i wyraźnie zarysowane słoje sprawiają, że stopnie, belki i balustrada wykonane z tego surowca prezentują się elegancko i stylowo.