$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Starachowice

Schody drewniane to taki element wykończenia wnętrza, w przypadku którego nie może być mowy o tym, by iść po najmniejszej linii oporu. Należy dołożyć wszelkich starań, aby zostały one wykonane z wysokiej jakości drewna, wykończone jak należy i cechowały się długą żywotnością – przy odpowiedniej pielęgnacji drewna.

W tym celu najlepiej posłużyć się opiniami klientów dotyczącymi konkretnej firmy i zdjęciami ich dotychczasowych realizacji. One naprawdę robią wrażenie i często są zapalnikiem, który sprawia, że chcemy, by nasze schody również zrealizowała właśnie ta firma!

Styl rustykalny – podkreśl piękno swojego holu odpowiednimi schodami

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 36Im bardziej nasza cywilizacja rozwija się, tym bardziej dążymy do harmonii z naturą – na przykład urządzając swój dom w stylu rustykalnym. Jednorodzinny dom piętrowy lub z poddaszem z pewnością wiele zyska, gdy zostanie w nim wyeksponowany wspaniały hol. Główną rolę powinny w nim odgrywać schody – takie, które rzucą się w oczy po wejściu do przedpokoju i od razu pokażą, jaki styl dominuje w tym wnętrzu!

Schody drewniane Starachowice w stylu rustykalnym

Styl rustykalny charakteryzuje się wykorzystaniem surowego, litego drewna w naturalnym kolorze, do wykańczania różnych elementów aranżacji. Schody wykonane w tym guście będą pięknym reprezentantem domu, w którym odnajdzie się wiele drewnianych akcentów. Proste balustrady przypominające świeżo ociosane bale, stopnie schodów wykonane z desek o różnych krzywiznach, sękach, pęknięciach – to wszystko sprawia, że dom wygląda naprawdę wyjątkowo. W połączeniu z innymi „wiejskimi” akcentami, bielą ścian, meblami z litego drewna w przedpokoju, kolorowymi makatkami na ścianach, wiklinowymi kwietnikami – hol może stać się jednym z najpiękniejszych pomieszczeń w domu. Każdy gość, który do niego zajrzy, będzie musiał zachwycić się naturalnym, swobodnym pięknem tych schodów. Z kolei ich długowieczność i najwyższa jakość wykonania sprawi, że zachwytom nie będzie końca jeszcze długi czas!

Komu zlecić realizację schodów?

Nie warto oszczędzać na swoich schodach – dobrze wykonane, będą gwarantowały nie tylko doskonały wystrój, ale również bezpieczeństwo korzystania. Eksploatowane każdego dnia, schody są narażone na wiele uszczerbków na ich urodzie i jakości. Dlatego należy zlecić ich realizację firmie, która pracuje z drewnem od lat, i doskonale zna zarówno jego zalety, jak i wszelkie wady, a przede wszystkim – potrafi nad nimi zapanować, tworząc wyrób, który jeszcze przez wiele lat będzie robił wrażenie!

Estetyczne i funkcjonalne schody Starachowice w ofercie firmy Domański

Firma Domański z nieprzerwanym powodzeniem funkcjonuje na rynku od ponad czterdziestu lat. Znakomita reputacja, jakiej dorobiliśmy się w tym czasie stanowi gwarancję jakości wykonywanych usług.

Do realizacji projektów podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszelkie (nawet nietypowe) oczekiwania i wytyczne naszych klientów. Służymy pomocą w zakresie wyboru drewna odpowiednio korespondującego z wystrojem wnętrza oraz doradzamy optymalne rozwiązania techniczne, pozwalające na zmaksymalizowanie funkcjonalności całej konstrukcji. Przedstawiamy Państwu wymyślne projekty schodów oraz gwarantujemy ich montaż w konkurencyjnych cenach.

Ponadto dokładamy starań, aby zaproponować Państwu ofertę przejrzystą cenowo, bez ukrytych kosztów. Od zawsze staramy się być transparentni w tym temacie, dlatego na samym początku informujemy naszych klientów o całkowitej wycenie montażu, a także o wszelkich dodatkowych opłatach, jakie mogłyby pojawić się w jego trakcie. Uczciwe podejście do klientów sprawia, że niejednokrotnie powracają oni do nas oraz polecają naszą firmę swoim znajomym.

Schody drewniane Starachowice – jak powstają nasze projekty?

W kwestii produkowanych przez nas schodów wszystko zaczyna się od projektu, dostarczanego Państwu nieodpłatnie przez naszego architekta. Przy tworzeniu planów bierze on pod uwagę wszystkie wytyczne pozostawione przez Państwa w trakcie rozmowy wstępnej. Za jej sprawą ustalane są kwestie właściwego designu oraz doboru materiałów.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami drewna, mającymi wysokogatunkowe deski wykonane z buku, dębu, jesionu, jatoby, mahoniu, hebanu oraz palisandru afrykańskiego, znanego szerzej jako wenge. Te wspaniałe surowce, po zaakceptowaniu projektu oraz podpisaniu umowy montażu, z najwyższą pieczołowitością przerabiamy w obrębie naszego zakładu na piękne, rustykalne lub modernistyczne elementy schodów, takie jak poręcze, balustrady oraz stopnie. Przygotowujemy je indywidualnie dla każdego zamówienia, w związku z czym proces ten może trwać nawet do kilku tygodni. Kiedy wszystko zostanie przygotowane, przechodzimy do ostatniego etapu, jakim jest montaż elementów w Państwa domach.

Jeżeli pozostają Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają odnośnie do niej jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu drogą mailową, poprzez wiadomość na adres biuro@domanski.com.pl lub do kontaktu telefonicznego: +48 34 36 65 547 lub 601 412 814. Zapraszamy do współpracy z firmą Domański.