$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Starogard Gdański

W każdym piętrowym domu lub budynku z poddaszem niezbędnym uzupełnieniem wnętrza są schody. Zaaranżowanie ich w przestrzeni w taki sposób, by były jednocześnie bardzo funkcjonalne, bezpieczne, ale i estetyczne to w wielu przypadkach spore wyzwanie.

Ważna jest również wytrzymałość schodów. To element wnętrza, który powinien służyć w świetnym stanie przez wiele długich lat. W procesie jego tworzenia oraz montażu warto więc wybierać solidne materiały i usługi doświadczonych specjalistów.

Niezawodne schody drewniane Starogard Gdański

Drewno to ciągle jeden z najpopularniejszych materiałów do budowy schodów. Naturalny surowiec służy do tworzenia zarówno stopni, jak i poręczy czy balustrad. Charakteryzuje go wiele zalet. Optycznie ociepla wnętrze, tworząc bardzo przytulny klimat. Zachwyca nie tylko pod względem estetyki, ale także wyjątkowego zapachu, który długo unosi się w powietrzu. Drewniana poręcz schodów jest bardzo przyjemna w dotyku, a po stopniach z naturalnych materiałów stąpa się niezwykle komfortowo. Nie trzeba martwić się o wytrzymałość całej konstrukcji. Schody wykonane przez doświadczonych fachowców, z solidnych surowców, takich jak jesion czy dąb, służą w idealnym stanie przez wiele lat. Aby utrzymać je w doskonałej formie, wystarczy od czasu do czasu przeprowadzić prostą impregnację drewna.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 36

Schody Starogard Gdański – realizacja na najwyższym poziomie

Firma Domański projektuje oraz wykonuje schody drewniane według indywidualnych zamówień. Szeroka gama kolorów i technologii pozwala doświadczonym fachowcom na zbudowanie schodów wygodnych oraz bardzo stylowych, idealnie dopasowanych do każdego wnętrza. Te naturalne surowce świetnie uzupełniają zarówno nowoczesne aranżacje, jak i klasyczne wystroje. Sprawdzą się w skandynawskiej, rustykalnej lub eklektycznej stylistyce. Łatwo łączyć je również z innymi materiałami, takimi jak metal, szkło czy tworzywa sztuczne.

Produkujemy pełną gamę niestandardowych i standardowych schodów drewnianych – od prostych konstrukcji, aż po najbardziej skomplikowane, np. okrągłe klatki schodowe. Dbamy o to, aby zrealizowane projekty były nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale także maksymalnie funkcjonalne. Każdy domownik powinien odczuwać niezwykły komfort z ich codziennego użytkowania. Jeśli chcą Państwo stworzyć w swoim domu najlepsze schody drewniane Starogard Gdański to miasto, w którym nasza firma cieszy się znakomitymi opiniami. Chętnie zrealizujemy każde zlecenie, szybko przygotowując schody dopasowane do Państwa potrzeb. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania, starannie wyselekcjonowane materiały oraz profesjonalny montaż.