$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Staszów

Czym należy kierować się podczas wyboru konstrukcji łączącej kondygnacje domu? Powinniśmy bardziej zwracać uwagę na estetykę, czy może jednak na funkcjonalność? Prawda jest taka, że stawiając na jedną z tych opcji, kosztem drugiej, ostateczny efekt pozostawi wiele do życzenia.

Na szczęście istnieje rozwiązanie idealne pod każdym aspektem, a są nim drewniane schody. Mieszkańcy Staszowa i okolic mogą skorzystać z usług doświadczonej firmy Domański, która zrealizowała wiele takich projektów.

Schody drewniane Staszów

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 65Drewno to materiał niezwykle elegancki i uniwersalny. Znakomicie pasuje do każdego wnętrza, a jego naturalnego piękna oraz przyjemnej w dotyku, ciepłej powierzchni nie zastąpi żadna imitacja. Surowiec jest także łatwy w obróbce, szczególnie przy pomocy nowoczesnych narzędzi, dzięki którym można nadać mu dowolnego kształtu. Drewniane schody wykonane na wymiar idealnie wpasują się w dostępną przestrzeń oraz spełnią indywidualne preferencje estetyczne inwestora. Taka konstrukcja jest jednocześnie bardzo trwała i wytrzymała. Doskonale znosi codzienne, nawet intensywne użytkowanie, choć z czasem może wymagać prostej renowacji, polegającej na zamalowaniu przetarć, uzupełnianiu ubytków lub szlifowaniu zarysowań. Odpowiednio zadbane schody spełniają swoją funkcję przez wiele dziesięcioleci, niezmiennie zachwycając wyglądem. Duży wybór twardszych gatunków drewna, idealnych do produkcji schodów, pozwala na dostosowanie kolorystyki do innych elementów aranżacji oraz dowolnego stylu wnętrzarskiego.

Drewniane schody prosto od producenta

Jeżeli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, jak wykonane na wymiar schody Staszów to miasto, w którym warto skorzystać z usług firmy Domański. Działamy kompleksowo, na każdym etapie prac ściśle współpracując z klientami. Zaczynamy od poznania ich oczekiwań względem kształtu, kolorystyki i innych cech drewnianych schodów, a także dokładnego sprawdzenia planów domu, które pomogą nam jak najlepiej wykorzystać uwarunkowania przestrzenne. Po przedstawieniu i zaakceptowaniu naszego projektu przystępujemy do produkcji, używając wyłącznie najwyższej jakości materiałów oraz narzędzi. Gotowe elementy konstrukcji zostaną bezpiecznie przewiezione na miejsce inwestycji, gdzie odpowiednio wykwalifikowani fachowcy zajmą się montażem, gwarantując trwałość i bezpieczeństwo schodów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której prezentujemy najciekawsze z naszych realizacji, dokonane na przestrzeni ponad czterdziestu lat działalności.