$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Strzegom

Schody to obowiązkowy element każdego wnętrza dwukondygnacyjnego. Z tej przyczyny powinny być nie tylko praktyczne i solidne, ale również eleganckie i stylowe. Dzięki temu staną się nie tylko funkcjonalną, ale i dekoracyjną częścią przestrzeni. Dlatego tak ważne jest powierzenie ich wykonania doświadczonej, wyspecjalizowanej w tym zakresie firmie. Jeśli poszukujesz efektownych i niezawodnych schodów do domu lub biura, postaw na usługi marki Domański.

Schody drewniane Strzegom? Postaw na firmę Domański

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 2

Firma Domański od lat wytwarza i montuje najwyższej jakości schody drewniane w Strzegomiu. Nasze konstrukcje wyróżniają się pięknym designem, wytrzymałością i starannością wykonania. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe drewno rodzime i egzotyczne. To pozwala nam tworzyć konstrukcje dopasowane do wymagań odbiorców pod względem funkcjonalnym, a także wizualnym.

Jako godny zaufania producent schodów drewnianych troszczymy się także o środowisko naturalne. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami drewna, którzy legitymują się zaświadczeniami oraz certyfikatami o zrównoważonym wykorzystaniu drzew i lasów, a także stosują lakiery i kleje ekologiczne, pozbawione niebezpiecznych, szkodliwych rozpuszczalników. Nasi specjaliści dobierają deski odpowiedniej grubości, dzięki czemu stopnie, podstopnie i inne elementy konstrukcyjne są mocne i solidne.

Jesteśmy specjalistami w branży. Dobrze wiemy, w jaki sposób najlepiej połączyć nowoczesne techniki produkcji z tradycyjną, niezawodną wiedzą w zakresie obróbki materiałów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Starannie opracowujemy projekt i doradzamy klientowi w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań. Każdy element schodów jest przez nas wykonywany, a następnie montowany z najwyższą precyzją. To sprawia, że powstałe konstrukcje są tak estetyczne i niezawodne. Zapewniamy ponadto atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zamówień.

Jak zamówić schody w Strzegomiu od firmy Domański?

Jeśli chcesz, aby Twoje schody w Strzegomiu stały się niezaprzeczalną ozdobą i wizytówką wnętrza, zleć ich wykonanie profesjonalistom z naszej firmy. Zamówienie usługi jest bardzo proste. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo i przedstaw swoje oczekiwania względem konstrukcji. Realizujemy zamówienia na podstawie projektu dostarczonego przez klienta. Jeśli go nie posiadasz, nasz architekt bezpłatnie wykona go dla Ciebie na zamówienie i zwizualizuje, jak przyszłe schody mogą wyglądać. Wspólnie przedyskutujemy również wszystkie uwagi oraz detale i elementy dekoracyjne. Dzięki temu tworzone schody będą w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Indywidualny charakter konstrukcji zapewnia pełną dowolność w zakresie jej wyglądu.

Do tego etapu nie ponosisz żadnych kosztów. Jeśli zgadzasz się z ustaleniami i podoba Ci się projekt, podpisujemy umowę na schody drewniane w Strzegomiu i przystępujemy do kolejnych etapów pracy. W ciągu kilku kolejnych tygodni wykonamy zamówione schody w naszym zakładzie. Produkcja każdych schodów z drewna to indywidualny proces, co sprawia, że krok ten wymaga czasu.

Po wykonaniu konstrukcji przystępujemy do jej montażu. Nasz zespół montażowy w ciągu kilku (zazwyczaj około 5) dni instaluje ją oraz wykańcza strop. Dbamy o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy. Dzięki temu masz pewność, że podłogi, ściany oraz inne elementy aranżacji wnętrza pozostaną czyste i nieuszkodzone. Po opuszczeniu budynku przez nasz zespół zamówione schody w Strzegomiu są od razu gotowe do użytku. Na życzenie klienta możemy dodatkowo zabezpieczyć konstrukcję, aby ochronić ją przed skutkami dalszych prac budowlanych w obiekcie.

Dlaczego warto wybrać schody drewniane?

Beton, metal, a nawet szkło – materiałów, z których wykonuje się schody w domach, apartamentach i biurach, jest wiele. Żaden z nich nie może się jednak równać z drewnem pod względem piękna i charakteru. Schody drewniane dodają klasy i elegancji każdemu wnętrzu. To synonim dobrego gustu i ponadczasowego luksusu, ale też uniwersalności zastosowania. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu klasycznym bądź eklektycznym, ale świetnie prezentują się też w nowoczesnych wnętrzach. Starannie zaprojektowane i wykonane z drewna o pierwszej klasie jakości schody stanowią wyjątkową ozdobę pomieszczenia.

Drewno jest materiałem długowiecznym. Czy wiesz, że najstarsze schody drewniane mają już aż 7000 lat? Wyjątkowe właściwości tego materiału sprawiają, że jest on niezwykle wytrzymały i solidny. Systematycznie pielęgnowane konstrukcje wykonane z tego surowca zachowują swe walory użytkowe i wizualne na dziesięciolecia. Nie musisz się zatem obawiać, że po pewnym czasie użytkowania stracą swą funkcjonalność i estetyczny wygląd – właściwa dbałość o schody pozwoli Ci cieszyć się ich zaletami przez długi czas. Drewno wyróżnia się ponadto szybką i łatwą obróbką. Duże możliwości plastyczne pozwalają na jego wyginanie i modelowanie, co umożliwia stworzenie niemal dowolnej, nawet najbardziej fantazyjnej konstrukcji.