$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Strzelce Opolskie

Współczesny wystrój wnętrza w dużej mierze opiera się na nowoczesnych materiałach. Metalowe i szklane elementy dominują. Nie dotyczy to jednak schodów. W tej kwestii większość stawia na klasyczne rozwiązania. W kwestii takiej, jak schody Strzelce Opolskie nie należą do wyjątków. W mieście docenia się unikatowe połączenia tradycji z nowoczesnością. Dlaczego? Z co najmniej kilku powodów.

Wysoka wytrzymałość i odporność drewnianych schodów w Strzelcach Opolskich

Schody muszą przede wszystkim być trwałe. W końcu powinny służyć domowi tak długo, jak tylko potrzeba. Bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian. Panuje błędne przekonanie, że taką wytrzymałość gwarantuje jedynie stal. Tymczasem drewno ustępuje mu w niewielkim stopniu. Trzeba bowiem pamiętać, że naturalny surowiec jest obrabiany w taki sposób, aby naturalna eksploatacja nie zaszkodziła mu. To samo dotyczy też wyjątkowych sytuacji, jak np. niespodziewane wypadki. Drewno jest odporne na uszkodzenia mechaniczne powodowane upadkiem przedmiotów czy nagłymi zmianami temperatur.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 96Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiedniej konserwacji. Jest ona na szczęście bardzo prosta i tania. Wystarczą podstawowe środki pielęgnacyjne, aby utrzymać drewniane schody w jak najlepszej kondycji przez jak najdłuższy czas.

Wyjątkowy wygląd schodów z drewna

Nawet najwytrzymalsze schody nie można uznać za dobre, jeśli nie wyróżniają się przynajmniej dobrą estetyką. To jeden z głównych elementów wyposażenia każdego wielopiętrowego domu czy innego budynku. Dobrze więc, jeśli wygląda on nad wyraz okazale. Najczęściej pojawiające się schody w Strzelcach Opolskich to jednobiegowe i wielobiegowe. Można je uznać za elegancki standard. Z jednej strony przykuwają wzrok swoją estetyką, a z drugiej są bardzo wygodne w korzystaniu. W przypadku schodów z dodatkowym biegiem (lub kilkoma) można jeszcze zamontować spocznik. Pozwala on, zgodnie ze swoją nazwą, spocząć podczas wchodzenia lub schodzenia. To doskonałe rozwiązanie dla osób starszych bądź tych, które zmagają się z trudnościami ruchowymi.

Jeśli chodzi o schody Strzelce Opolskie mają też dostęp do atrakcyjnych wizualnie modeli kręconych czy spiralnych. Stosuje się je głównie w domach o niewielkiej powierzchni celem oszczędzenia miejsca. Jednak ze względu na swój ciekawy wygląd pojawiają się nawet w przestrzennych domach. A im więcej miejsca, tym większego rodzaju schody można wybudować.

Zachęcamy do skontaktowania się z firmą Domański, aby dowiedzieć się więcej o ofercie kierowanej dla mieszkańców Strzelców Opolskich.