$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Świdnica

Schody to element charakterystyczny dla każdego budynku wielokondygnacyjnego. Choć istnieje wiele sposobów na wykonanie funkcjonalnych i stylowych konstrukcji tego typu, największym zainteresowaniem od lat cieszą się schody z drewna.

Na ich popularność wpływają między innymi wytrzymałość, ponadczasowy charakter, a także duży wybór dostępnych modeli, kolorów oraz metod wykończenia. Co ważne, drewniane schody pasują do wnętrz urządzonych w różnych stylach architektonicznych – równie efektownie prezentują się w skandynawskich, co w nowoczesnych aranżacjach.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 46Schody wykonane z drewna to klasyczne rozwiązanie. Do licznych zalet takiej konstrukcji należą również:

– Elegancki wygląd,

– Wysoka odporność na eksploatację,

– Szeroki wybór kolorystyki i dekoracji,

– Brak ograniczeń w nadawaniu kształtu stopni.

Jeśli interesują Państwa perfekcyjnie wykonane schody drewniane Puławy to miasto, w którym oferujemy nasze usługi.

Schody drewniane Świdnica

Firma Domański ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji schodowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i lokalach użytkowych. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować projekty schodów tworzone na miarę Waszych oczekiwań. Naszym Klientom ze Świdnicy oferujemy:

– Schody z drewna dębowego, sosnowego, bukowego o pierwszej klasie jakości,

– Konstrukcje zabiegowe, kręte, dywanowe, policzkowe,

– Z balustradami i dekoracjami.

Tworzymy również nowoczesne rozwiązania, w których drewno łączone jest z innymi materiałami. Tego rodzaju schody odznaczają się unikatowym designem i często są wybierane do wnętrz o charakterze industrialnym lub loftowym. Jeżeli chodzi o schody Świdnica zalicza się do miast, w których możemy pochwalić się licznymi realizacjami. Zawsze proponujemy indywidualnie zaprojektowane schody, idealnie dopasowane do danej przestrzeni.

Korzyści ze współpracy z doświadczonym wykonawcą

Nie ulega wątpliwości, że – aby schody atrakcyjnie się prezentowały i służyły przez wiele lat – należy zwrócić szczególną uwagę na staranne wykonanie. Tylko angażując doświadczonego wykonawcę, można mieć pewność, że realizacja przebiegnie w 100% tak, jak Państwo oczekujecie – począwszy od projektu, przez produkcję, na montażu schodów kończąc. Bez względu na model schodów lub materiał, z jakiego są wyprodukowane, wszystkie nasze realizacje cechuje najwyższa jakość. Powierzając przygotowanie konstrukcji schodowych firmie Domański, otrzymujecie Państwo gwarancję indywidualnego podejścia, a także przystępnych cen.