$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Świętochłowice

Schody wewnętrzne lokowane pomiędzy poziomami w budynku stanowią bardzo ważny element jego wyposażenia. Przede wszystkim mają umożliwić komfortowe, wychodzenie i bezpieczne poruszanie się pomiędzy piętrami. Muszą też wpasować się w parametry techniczne obiektu, a zatem ilość wolnego miejsca i wysokość, jaką muszą pokonać. Nie można zapominać o estetyce, ponieważ tak duży element wyposażenia wnętrza mocno wpływa na stylistykę i musi być dobierany rozważnie.

Specjaliści z firmy Domański doskonale zdają sobie sprawę ze wszystkich cech, jakimi muszą dysponować współczesne schody. Świętochłowice to jedna z miejscowości, która leży w zasięgu działania przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksowe wykonanie każdego rodzaju schodów potrzebnych do wykończenia wnętrza. Możemy wykonać klasyczne schody jedno lub dwubiegowe, ale nie boimy się też wyzwań w postaci biegów wachlarzowych. Nasze elementy osadzamy na podstawach żelbetowych lub jako wolnostojące samodzielne konstrukcje.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 79Naszą domeną jest profesjonalizm, dlatego żadnego etapu prac nie pozostawiamy przypadkowi. Realizację naszych działań rozpoczynamy od dokładnych pomiarów wykonywanych w domu Klienta i przedstawienia oferty. Po zleceniu usługi potrzebujemy czasu na wykonanie schodów, ponieważ wszystkie konstrukcje przygotowujemy na indywidualne zamówienie Klientów. Następnie umówimy się na dogodny termin i zamontujemy schody w domu u Klienta, pozostawiając je gotowe do użytkowania.

Dlaczego warto postawić na schody drewniane?

Wielu inwestorów nie decyduje się na montaż schodów drewnianych wykonywanych na zamówienie, ponieważ ich cena jest nieco wyższa. Tymczasem kupione w sklepie gotowe biegi schodów nigdy nie dorównają doskonale dopasowanym stopniom przygotowywanym na wymiar. Nasza firma realizuje nawet najbardziej nietypowe zlecenia dotyczące wymiarów, budowy, a także formy schodów wewnętrznych. Dzięki temu nasi Klienci cieszą najlepiej dopasowanymi i oryginalnymi biegami schodów.

Także sam materiał, z jakiego wykonywane są stopnie i cała konstrukcja ciągów komunikacyjnych są warte uwagi. Drewno cenione jest za unikalny wygląd, a rysunek na każdym stopniu jest inny i nie do podrobienia. Ponadto ten materiał odpowiednio zabezpieczony, jest odporny na działanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania użytkowe. Powstałe uszkodzenia można z łatwością naprawić. Używając odpowiednich metod, można też wyciągnąć z niego wybrany kolor i uzyskać jeszcze ciekawsze walory estetyczne.