$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody świętokrzyskie

Wybór odpowiednich schodów do nowo wybudowanego domu lub wymiana starych stopni wiąże się ze znalezieniem właściwej firmy wykonującej konstrukcje na wysokim poziomie. Jednym z takich przedsiębiorstw jest producent schodów Domański, zatrudniający wykwalifikowanych fachowców.

Dla naszych specjalistów praca to pasja, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić jego potrzeby i marzenia, nawet te niestandardowe. Bez względu na to, czy ktoś pragnie eleganckich, udekorowanych barokowymi zdobieniami schodów, czy ich minimalistycznej alternatywy, dołożymy wszelkich starań, by spełnić te wymagania.

Nowoczesne czy klasyczne schody drewniane świętokrzyskie i okolice

Gustowne i designerskie realizacje schodów potrafią zachwycić każdego, dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego surowca, z jakiego zostaną one wykonane. Najbardziej uniwersalne okazuje się drewno, które charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością, lecz również szerokim zastosowaniem. To doskonałe tworzywo zarówno do klasycznych rozwiązań, jak i nowoczesnych, industrialnych przestrzeni. Jeśli chodzi o schody drewniane, świętokrzyskie województwo to miejsce, gdzie firma Domański wykonała wiele zleceń w rozmaitych stylistykach.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 88

Zrealizowaliśmy nie tylko liczne projekty w estetyce barokowej, angielskiej czy francuskiej, lecz również w klimacie surowych i fabrycznych loftów lub ascetycznych aranżacji. Proste drewniane schody z  ręcznie kutymi, stalowymi poręczami idealnie oddają pofabryczny, chłodny nastrój. Natomiast połączenie ciemnego drewna na stopniach z metalowymi poręczami zamontowanymi zachwyci wszystkich miłośników stylu glamour. Dlatego w kwestii takiej jak schody drewniane świętokrzyskie i okoliczne regiony, wyróżniają się dużą liczbą wykonanych zleceń w najrozmaitszych stylistykach, zgodnych z indywidualnymi preferencjami estetycznymi klientów.

Solidne i wytrzymałe schody świętokrzyskie województwo

Dobór stylu schodów do istniejącej lub planowanej aranżacji wnętrza jest jednym z kilku istotnych zadań. Bardzo ważne okazuje się dopasowanie odpowiedniej jakości materiału. Jeżeli chodzi o schody świętokrzyskie województwo to miejsce, gdzie forma Domański wykonała liczne realizacje z drewna bukowego, dębowego oraz egzotycznego pozyskanego od zaufanych dostawców.

Dzięki użyciu wysokiej jakości surowców i wykorzystaniu nowoczesnych procesów technologicznych do produkcji schodów nasze konstrukcje cechują się wytrzymałością, stabilnością oraz solidnością. Ponadto zabezpieczono je powłoką odporną na ścieranie się, co pozwala cieszyć się doskonałym wyglądem przed wiele lat.

Schody z drewna – gdzie się sprawdzą?

Drewno kojarzy się z klasyką oraz tradycyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Jest w tym sporo prawdy. Schody drewniane doskonale wyglądają we wnętrzach o charakterze rustykalnym, klasycznym, prowansalskim i skandynawskim. Można wręcz powiedzieć, że jest to ich naturalne środowisko. W otoczeniu innych drewnianych elementów wyposażenia utrzymują spójność stylu. Świętokrzyskie jest dobrym przykładem powodzenia takich aranżacji. Tutaj właśnie klasyka cieszy się niezmienną popularnością.

Nie oznacza to jednak, że drewno wykorzystuje się wyłącznie w tego typu wnętrzach. Równie dobrze sprawdzi się w nowoczesnej stylistyce. W takim przypadku schody z drewna mogą być zarówno uzupełnieniem konfiguracji, jak i jej przełamaniem. Wszystko zależy wyłącznie od efektu, jaki chce się uzyskać.

Jak widać, drewno jest naprawdę uniwersalne, a przy okazji cieszy się dużym uznaniem wśród architektów i właścicieli posesji. Trudno więc dziwić się, że wciąż stanowi pewną alternatywę dla nowszych materiałów – zwłaszcza metalu.

Jakie schody drewniane można wykonać?

Naturalny surowiec jest niezwykle plastyczny. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w kształtowaniu wymarzonych wzorów. Na pewno każdy kojarzy ogromne schody z drewna wachlarzowe, które znajdują się w największych domach i zabytkowych obiektach. Nie da się osiągnąć tak dobrego efektu wizualnego przy użyciu metalu czy betonu. Do tego typu realizacji niemal zawsze sięga się po drewno.

Niepozorne projekty tym bardziej nie stanowią dla drewna żadnego problemu. Najprostsze drewniane schody jednobiegowe czy dwubiegowe można uznać za standard. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć kręcone lub spiralne schody z naturalnego materiału. Będą równie wytrzymałe, co ich metalowe odpowiedniki.

Nowoczesny producent schodów drewnianych

Schody powinny być nie tylko ładne, ale również solidne. Połączenie tych dwóch ważnych aspektów ich funkcjonowania jest możliwe, jeśli skorzysta się z oferty profesjonalnego przedsiębiorstwa. Firma Domański to producent schodów, który doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb mieszkańców regionu i potrafi dostosować swoją ofertę do indywidualnych oczekiwań. Nie idziemy przy tym na żadne kompromisy w kwestii jakości wykonania. Do produkcji użyte zostają wyłącznie wysokogatunkowe materiały.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych ofertą. Województwo świętokrzyskie ma dzięki naszej pomocy dostęp do najlepszych możliwych rozwiązań w branży. Warto z nich skorzystać.