$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Szczecinek

Wybór najlepszych schodów do domu to nie tylko decyzja wpływająca na estetykę wnętrza, lecz również determinująca poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności. Liczba dostępnych rozwiązań przyprawia często o zawrót głowy, a nowe trendy budowlane co chwilę proponują bezprecedensowe rozwiązania.

Istnieje jednak rodzaj konstrukcji schodów, który opiera się wszelkim zmianom mody i na trwałe wpisał się jako nieodzowny element wyposażenia wielu domów w Polsce i na świecie. Mowa oczywiście o schodach drewnianych, zapewniających niezwykle walory estetyczne, ogromną trwałość i mnogość opcji projektowych.

Firma Domański specjalizuje się w tworzeniu schodów drewnianych na zamówienie, a wieloma realizacjami możemy się pochwalić właśnie w mieście Szczecinek. W tym mieście, na wschodniej granicy województwa zachodniopomorskiego, mieszkańcy upodobali sobie trwałe projekty schodów, będące wyrazem własnej wizji wnętrza i spełniające restrykcyjne wymogi odnośnie do trwałości. Jako firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku, wielokrotnie udowadnialiśmy, że żadna koncepcja nie jest nam straszna.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 65

Potrafimy przekuwać marzenia klientów w konkretny projekt architektoniczny, co czynimy podczas bezpłatnych konsultacji na długo przed podpisaniem umowy. Dokładamy wszelkich starań, aby realizując projekt na schody Szczecinek ze swoimi mieszkańcami otrzymywał rozwiązania idealnie wpisujące się w rozmaite gusta i wymogi przestrzenne.

Schody drewniane Szczecinek

Prowadzimy klienta przez cały proces wyboru typu schodów, aranżując wnętrze w najbardziej efektywny sposób. Nie zapominamy o bodźcach wizualnych, dlatego nasze realizacje chwalone są za niezwykle estetyczny projekt. Specjalizując się wyłącznie w wykonywaniu schodów drewnianych, mamy w ofercie szerokie spektrum rodzajów schodów, które tworzymy na zamówienie.

Wybierając do domu odpowiednie schody Szczecinek i jego mieszkańcy stawiają na funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania. Rodziny z dziećmi biorą także pod uwagę specjalne rozwiązania pod kątem zwiększonego bezpieczeństwa, jak np. mniejszy kąt zejścia czy wyeliminowanie szpar pomiędzy poszczególnymi poziomami. W domach o dużej powierzchni idealnie sprawdzają się monumentalne schody wachlarzowe, nadające całej przestrzeni specyficznego klimatu rodem z zabytkowych pałaców.

Selekcjonując projekty na schody Szczecinek coraz częściej wybiera również projekty jednobryłowe, takie jak schody gięte. Są one co prawda trudne w realizacji, jednak dają niezwykłe walory użytkowe. Dlatego mieszkańcy Szczecinka upatrują w nich inwestycję na długie lata. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, gwarantując zadowolenie klienta. Szczecinek jest miejscem, gdzie firma Domański bardzo chętnie pojawia się w ramach wykonywania kolejnych zleceń. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a z pewnością pomożemy we wprowadzeniu wymarzonego projektu w życie.