$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Szczytno

Schody to element, który towarzyszy architekturze od tysięcy lat. W ich konstrukcji teoretycznie niewiele się zmienia, a jednak powstają coraz to nowsze i ciekawsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli domów oraz mieszkań. Jeżeli chodzi o schody, Szczytno jest miastem, gdzie firma Domański zrealizowała z powodzeniem już wiele zleceń.

Klienci decydują się na schody drewniane z wielu powodów. Przede wszystkim jest to materiał sprawdzony, wykorzystywany w budownictwie praktycznie od zawsze. Drewno jest wytrzymałe, przy odpowiedniej konserwacji przetrwa lata, a do tego prezentuje się znakomicie. Schody wykonane z niego sprawdzą się w każdej przestrzeni. Nie ma przeciwwskazań, aby zamontować je w domach urządzonych nowocześnie albo minimalistycznie. Drewno doskonale łączy się z innymi materiałami, takimi jak szkło czy metal. Dzięki temu właściciele mogą zamówić wyjątkowo oryginalny projekt schodów do swojego domu.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 35

Jako firma jesteśmy specjalistami w projektowaniu i konstruowaniu schodów pod określone wymiary, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Wspieramy naszych zleceniodawców na każdym etapie, pomagając w wyborze najlepszego gatunku drewna, doradzając przy tworzeniu projektu, a także montując schody z wykonanych przez nas elementów.

Schody drewniane Szczytno

Gatunków drewna, z których produkuje się schody jest bardzo wiele. Decyzja zależy tutaj w pełni do Klientów. Warto przy wyborze wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale także twardość drewna czy jego wygląd. Dąb będzie znakomitym rozwiązaniem dla miłośników tradycyjnego wyglądu. W naszej ofercie znajdują się także gatunki bardziej egzotyczne o niebanalnym usłojeniu.

Jeżeli chodzi o schody drewniane, Szczytno to miasto, gdzie coraz więcej osób decyduje się na to ekologiczne rozwiązanie. Co ważne, schody z drewna są elementem, który bez problemu można zamontować w już istniejącej przestrzeni. Nie trzeba ich zawsze planować na etapie budowy domu, jak np. schody z betonu.

Dzięki podatności na formowanie dostępnych jest bardzo wiele różnych rodzajów schodów drewnianych. Jedne z najpopularniejszych, czyli dwubiegowe, można spotkać wszędzie tam, gdzie w domu jest wystarczająco dużo przestrzeni. W przypadku kiedy nieco jej brakuje, nasi specjaliści polecają np. schody kręcone lub schody zabiegowe.

Jeżeli miejsca jest naprawdę dużo, można stworzyć nietypowy projekt schodów, a nawet zdecydować się na designerskie balustrady czy ciekawe zdobienia. Ograniczeniem tak naprawdę stają się jedynie: wyobraźnia projektantów oraz budżet Klientów.