$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Wejherowo

Wykańczanie nowego domu bądź też gruntowny remont w budynku mającym już pewną historię, to między innymi czas na podjęcie decyzji, jakie schody będą miały się w nim znajdować.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 46Wybierając odpowiednie rozwiązanie należy wziąć pod uwagę kilka elementów, takich jak:

– umiejscowienie schodów, a co za tym idzie ich formę (kręte, zabiegowe, policzkowe, dywanowe);

– design wnętrza całego budynku;

– preferencje związane z materiałem wykonawczym;

– ogólne oczekiwania co do tego typu elementu wyposażenia pomieszczenia.

Należy pamiętać, że schody odgrywają nie tylko rolę praktyczną, lecz także stanowią niezwykle istotny element wykończenia wnętrza. Z uwagi, że są one często użytkowane, konieczne jest by były wytrzymałe oraz bezpieczne. Z pomocą w wyborze odpowiednich schodów przychodzą profesjonalni projektanci, którzy bazując na wymaganiach oraz możliwościach finansowych inwestorów, tworzą wizualizacje konkretnych rozwiązań. Jeśli Państwo również znajdują się w grupie osób, która pragnie mieć w swoim domu zachwycające schody Wejherowo to jedno z miast, w którym mogą Państwo skorzystać z usług Firmy Domański, od lat specjalizującej się w produkcji schodów.

Schody drewniane Wejherowo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy kompleksową realizację schodów w domach czy dwupoziomowych mieszkaniach. Świadczymy usługi na wszystkich etapach – od wykonania projektu, poprzez produkcję schodów, aż po ich profesjonalny montaż. Możemy oprzeć się również na gotowym projekcie, jeśli taki już Państwo posiadają. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz zaawansowane technologie, dzięki którym możemy zoptymalizować cały proces.

Wykonujemy schody drewniane, wykorzystując drewno o najwyższej klasie jakości. Zgodnie z Państwa preferencjami proponujemy drewno dębowe, bukowe, jesionowe lub sosnowe. Podejmujemy się wykonania każdego, nawet najbardziej nietypowego projektu. Naszą specjalnością są zarówno schody klasyczne, swoją stylistyką nawiązujące do wnętrz pałacowo-dworskich, jak i te utrzymane w konwencji nowoczesnej, wręcz minimalistycznej. Jako priorytet zawsze stawiamy sobie zadowolenie klientów, dlatego wszystkie wykonywane przez nas schody mają unikatowy charakter – wykonujemy je na indywidualne zamówienie, po dokładnym ustaleniu wszystkich szczegółów z inwestorem.

Jeżeli chcieliby Państwo mieć w swoim domu eleganckie schody drewniane Wejherowo należy do miejscowości, w których wykonujemy nasze realizacje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu!