$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Wieliczka

Schody, początkowo służące jedynie do celów użytkowych, z czasem stały się także elementem dekoracyjnym, wpływającym na estetykę całego domu. Różnorodność kształtów, wykończeń oraz duże możliwości w wyborze kolorystki, to cechy, które nadają indywidualnego, unikalnego charakteru.

Najbardziej elegancko prezentują się modele wykonane z drewna. Jest to solidny materiał zapewniający długotrwałe użytkowanie, pod warunkiem, że będzie się o niego odpowiednio dbać i co jakiś czas przeprowadzać prace konserwatorskie. Jeśli zastanawiają się Państwo nad wzbogaceniem swojego domu o schody drewniane, Wieliczka jest miastem, w którym można skorzystać z oferty firmy Domański.

Tradycja i nowoczesność

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 62Drewniane schody doskonale prezentują się zarówno we wnętrzach w stylu klasycznym, jak i w tych nowoczesnych. Drewno jest ponadczasowym materiałem, który od wieków cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem jako surowiec jednocześnie trwały i plastyczny. W zależności od gatunku drzewa, pochodzące z niego drewno różni się barwą i odcieniem. Do produkcji schodów, mebli oraz innych elementów wystroju, często wybiera się ciemniejsze gatunki, przede wszystkim z egzotycznych drzew, jak wenge, merbau i kempas, ale także rosnącego w naszym klimacie orzecha. Nadaje ono wnętrzu powagi, co sprawdza się przede wszystkim w przypadku klasycznych aranżacji. Coraz popularniejsze okazują się jednak jaśniejsze warianty, nadające pomieszczeniu lekkości, a nawet mogące je optycznie powiększyć. Jasne drewno, pochodzące np. z buku, dębu, klonu lub brzozy, idealnie pasuje do często dziś spotykanego stylu skandynawskiego oraz innych minimalistycznych aranżacji.

Schody drewniane Wieliczka – bezpośrednio od producenta

Decydując się na zakup schodów, staje się przed wieloma decyzjami, dotyczącymi nie tylko kolorystyki. Ze względów finansowych można rozważyć kupno gotowej konstrukcji, co stanowi na pewno najtańsze rozwiązanie. Dysponując większym budżetem, warto wybrać stopnie na indywidualne zamówienie ze względu na liczne korzyści. Firmy takie, jak Domański oferują kompleksowe usługi. Pierwszy krok to zebranie dokładnych pomiarów wewnątrz domu. Następnie wykonuje się niepowtarzalny projekt, zgodny z życzeniami oraz wymaganiami klienta. Kolejny etap to produkcja z użyciem wysokiej jakości drewna i specjalistycznego sprzętu, pod nadzorem doświadczonych fachowców. Na koniec zapewniamy bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas modele będą służyć latami, niezmiennie zachwycając swoim wyglądem.