$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Wisła

Będąc właścicielem piętrowego domu lub mieszkania, obie kondygnacje należy połączyć schodami z katalogu albo wykonywanymi na zamówienie. W każdym z tych przypadków sama funkcja wspomnianej konstrukcji jest identyczna, jednak aspekty użytkowe, wytrzymałościowe i estetyczne różnią się od siebie diametralnie. Wynika to przede wszystkim z tego, że schody wytwarzane ściśle według wskazań inwestora w pełni korespondują z wszelkimi przekazanymi przez niego wytycznymi.

Jeśli chodzi o wykonywane na zamówienie drewniane schody Wisła stanowi ważny obszar naszej działalności. W ramach niego mieliśmy przyjemność zrealizować wiele rozmaitych projektów na zlecenie naszych klientów, każdorazowo dostarczając konstrukcje unikalne, nietuzinkowe, wytrzymałe i – co najważniejsze – precyzyjnie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Jeżeli zatem pochodzą Państwo z tych okolic i interesuje Państwa współpraca z wyspecjalizowanym w swojej dziedzinie producentem schodów, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi poniżej informacjami.

Zindywidualizowane schody Wisła – jak przebiega proces współpracy?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 39Na początek należy oczywiście nawiązać kontakt z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Po wstępnej rozmowie i odpowiedzi na wszystkie najpilniejsze spośród Państwa pytań przechodzimy do identyfikacji Państwa potrzeb. W ramach tego etapu interesuje nas w szczególności specyfika przestrzeni, w której mają zostać docelowo zamontowane schody, a także wszelkie Państwa wytyczne w zakresie ich wyglądu, kształtu czy pożądanych do wykorzystania gatunków drewna.

Kiedy uda nam się już wspólnie ustalić najważniejsze szczegóły, następuje krok opracowywania projektu. Jednym z jego elementów jest wysłanie na miejsce instalacji schodów w Wiśle naszego technika, który zbierze precyzyjne pomiary danej przestrzeni, aby umożliwić realizację dalszych działań w sposób skrupulatny i rzetelny.

Jeśli chodzi o projekt, warto zaznaczyć, że istnieją dwie opcje jego pozyskania. Pierwszym z nich jest przedstawienie własnych szkiców i rysunków technicznych, a następnie ich adaptacja wykonywana przez nas zespół. Drugi to z kolei stworzenie projektu od zera, w całości przez nasz zespół, na bieżąco aktualizując go przy tym o zgłaszane przez Państwo uwagi. Aby zapewnić Państwu maksymalną satysfakcję z wyprodukowanych schodów i pełną ich zgodność z Państwa oczekiwaniami, oprócz klasycznego projektu oddajemy do Państwa dyspozycji również szczegółowe wizualizacje komputerowe. Dzięki temu finalnie uzyskiwana konstrukcja odpowiada potrzebom naszych klientów 1 do 1.