$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Wyszków

Ciągi komunikacyjne w czasie wykańczania budynków nie mogą być traktowane mniej profesjonalnie, niż inne elementy wykończeniowe. To właśnie estetycznie i prawidłowo wykonane konstrukcje schodów pozwalają na dopełnienie całej aranżacji. Szukając schodów w Wyszkowie o dobrej jakości nieprzeciętnej estetyce, warto zapoznać się z ofertą firmy Domański. Bogate doświadczenie, spore zaplecze produkcyjne i wykwalifikowani pracownicy montażu to gwarancja dobrze wykonanych schodów.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do wykończenia schodów w Wyszkowie i innych miejscowościach położonych w okolicy. Zajmiemy się schodami niezależnie od tego, czy potrzebne będzie wykończenie żelbetowych konstrukcji, czy wykonanie całych schodów od podstaw. Zajmujemy się projektowaniem, dlatego jesteśmy w stanie przed wykonaniem przedstawić kilka propozycji wykończenia ciągu komunikacyjnego. Dopiero po podjęciu decyzji przez inwestora, przystępujemy do prac produkcyjnych.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 36Elementy do wykańczania ciągów schodów przygotowywane są w naszych warsztatach. Wszystkie prace dotyczące zlecenia przeprowadzamy na bieżąco i indywidualnie. Nie mamy gotowych schodów na magazynie, dlatego wykonanie zamówienia może zająć kilka tygodni. Po zakończeniu produkcji i przeprowadzeniu wstępnego montażu, wszystkie elementy zabieramy ze sobą i przewozimy do klienta. Tam nasi monterzy szybko i precyzyjnie ułożą schody i dopasują elementy do konstrukcji obiektu.

Drewniane schody Wyszków – zalety takiej konstrukcji

Schody drewniane wykonuje się z materiałów nieco droższych od standardowych płyt drewnopochodnych czy materiałów kompozytowych imitujących drewno. Jednak ten drewno ma wiele zalet, które docenią inwestorzy i osoby korzystające ze schodów teka wykończonych.

Najważniejszą zaletą jest estetyka i oryginalny deseń stopni wykonanych z naturalnego drewna. Nie sposób znaleźć dwóch podobnych motywów na powierzchni stopni, co w przypadku kompozytów jest wręcz regułą. Ponadto stopnie wykonane z drewna mogą mieć różny wygląd i deseń, a te zależą od pochodzenia materiału. Dodatkowo można podkreślić wybrane odcienie, stosując środki chemiczne i koloryzujące.

Przy schodach drewnianych na uwagę zasługuje także ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio zabezpieczone schody z Wyszkowa są odporne na działanie wilgoci i domowe środki chemiczne. Ponadto nie zarysowują się w czasie eksploatacji, a w przypadku zarysowania czy zniszczenia stopnia łatwo jest przeprowadzić prace renowacyjne. Materiał można też pomalować nieprzezroczystą farbą kiedy motyw drewna przestaje pasować do nowej aranżacji.