$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Żary

Drewniane schody w domu to bardzo stylowe rozwiązanie, wprost odnoszące się do tradycji, ale też idealnie współgrające z nowoczesnymi wnętrzami. Tego rodzaju konstrukcje mogą stać się prawdziwą ozdobą domu, zachwycając swoim wyglądem, a jednocześnie doskonale wywiązując się ze swojej podstawowej funkcji, jaką jest trwałe i bezpieczne połączenie kondygnacji.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 158Drewno to materiał, który ludzkość na różne sposoby wykorzystuje od tysiącleci. To zasługa jego unikalnych właściwości, niezwykłego wręcz połączenia wytrzymałości ze stosunkowo łatwą obróbką. Przy dzisiejszej technologii można nadać mu w zasadzie dowolny kształt, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnych konstrukcji. Nic dziwnego, że w kwestii takiej, jak schody, Żary należą do miast, gdzie właściciele domów coraz częściej decydują się na drewniane konstrukcje.

Najlepszy efekt pozwolą uzyskać schody wykonane na indywidualne zamówienie, idealnie dostosowane do warunków przestrzennych oraz oczekiwań inwestora. Ważne jest znalezienie odpowiedniego producenta, który ma duże doświadczenie i renomę. Taką firmą jest Domański. Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem oraz montażem drewnianych schodów. O jakości proponowanych usług świadczą setki pozytywnych opinii z całego kraju.

Schody drewniane Żary

Drewno to niewątpliwie wyjątkowy materiał. Do produkcji schodów używa się twardszych gatunków, które wykazują bardzo dużą odporność na ścieranie, zarysowania, pęknięcia, ubytki oraz inne uszkodzenia. To bardzo ważne w przypadku konstrukcji, która będzie codziennie intensywnie eksploatowana. Dzięki impregnacji i regularnej konserwacji schody drewniane mogą zachować pełną funkcjonalność oraz estetyczny wygląd przez całe dziesięciolecia. Takiej trwałości nie oferuje żaden zamiennik, choćby nie wiadomo jak dobrze imitował wygląd drewna.

Naturalne drewno jest niezwykle przyjemne i ciepłe w dotyku, dzięki czemu można po nim chodzić nawet boso, nie odczuwając przy tym dyskomfortu. Warto też wspomnieć o jego niepowtarzalnym wyglądzie. Każda deska czy inny element konstrukcyjny, nawet te wykonane z tego samego drzewa, mają inne, unikalne usłojenie. Istnieje także ogromny wybór barw. W zależności od gatunku surowca wykonane z niego schody mogą mieć konkretną kolorystykę, od niemal białej, przez niezliczone odcienie beżu i brązu, aż po głęboką czerń.

Jeżeli zdecydowali się Państwo na schody drewniane, Żary to miasto, gdzie realizacji takiego zlecenia z przyjemnością się podejmiemy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu celem omówienia szczegółów współpracy.