$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Zawiercie

Schody wykonane z drewna nadają domowi wyjątkowy klimat. To luksusowy element, który poza praktyczną funkcją stanowi prawdziwą ozdobę wnętrza.

Jeżeli chcą Państwo mieć unikatowe, a jednocześnie nowoczesne schody drewniane Zawiercie to miasto, w którym świadczymy swoje usługi. Zachęcamy do dołączenia do stale rosnącego grona zadowolonych klientów.

Schody drewniane Zawiercie

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 103Do największych zalet schodów z drewna należy ich wytrzymałość oraz odporność. Przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą właścicielom długie lata, zachowując perfekcyjny wygląd. Prócz tego cechuje je solidność oraz ciepło, jakie zapewniają domownikom. Prezentują się ekskluzywnie niezależnie od stylu, w którym je wyprodukowano – klasycznym czy np. industrialnym. Pragniemy podkreślić, że wykorzystujemy wyłącznie naturalne drewno o pierwszej klasie jakości. Dzięki temu schody, które powstają pod naszym szyldem, wyróżniają się nie tylko pięknym wyglądem, ale i stabilnością.

Kolejny atut drewnianych schodów to ich unikatowość. Każde zamówienie wymaga indywidualnego podejścia, opracowania designu, który idealnie wpasuje się w wymagania klienta. W zależności od preferencji zamawiającego finalny produkt może zostać umieszczony w domu jednorodzinnym, a także w domku letniskowym, altanie czy pomieszczeniu gospodarczym. Montaż odbywa się na etapie prac wykończeniowych, co oznacza, że schody bez problemu wkomponują się w wystrój.

Schody Zawiercie

Jeżeli chcieliby Państwo złożyć u nas zamówienie na schody Zawiercie to miasto, w której można umówić się na rozmowę z pracownikiem firmy. Po ustaleniu szczegółów zlecenia oraz dobraniu odpowiedniego terminu przystąpimy do realizacji projektu. Zachęcamy do powierzenia nam tego zadania. Wykonamy dla Państwa schody z najwyższej jakości drewna, przy zastosowaniu zaawansowanych technologii oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam proponować klientom oryginalne koncepcje dopasowane do gustu, potrzeb oraz budżetu. Tworzymy drewniane schody do wnętrz w stylu klasycznym, industrialnym, minimalistycznym, nowojorskim etc. W bogatym portfolio można znaleźć projekty fantazyjne, zaskakujące formą, jak również modele uniwersalne, wybierane przez zwolenników standardowych rozwiązań. Wszystkich, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług, łączy zamiłowanie do luksusowego wyposażenia. Nasi klienci stawiają na solidność, trwałość oraz doskonałą prezencję zarówno w momencie realizacji, jak i po latach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy pełne zadowolenie z wyboru naszej firmy.

W domach schody są podstawowym łącznikiem między piętrami. To inwestycja na lata, dlatego warto zadbać o jak najlepsze wykonanie tego elementu. Schody nie muszą służyć jedynie poruszaniu się między piętrami. Mogą również stać się prawdziwą ozdobą domu. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, należy znaleźć wykonawcę, który ma duże doświadczenie w kompleksowych realizacjach takich zleceń. Firma Domański posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje. Działamy także w Zawierciu oraz okolicznych miejscowościach.

Schody drewniane Zawiercie

Nasza specjalizacja to schody wykonane z drewna. Dlaczego akurat ten surowiec? Drewno do budowy domów oraz elementów ich wyposażenia używane jest od niepamiętnych czasów. Dawniej było wykorzystywane ze względów praktycznych i z faktu, że było szeroko dostępne, a jego obróbka nie była tak trudna jak w przypadku innych materiałów.

Obecnie technologia pozwala na tańsze i prostsze rozwiązania. Czy jednak tańsze zamienniki są lepsze? Uważamy, że nic nie jest w stanie dorównać elegancji i wytrzymałości drewnianym schodom. Wykonane z tego surowca schody charakteryzują się przepięknym wyglądem i długowiecznością. Można dopasować je do reszty wystroju, dobierając odpowiedni gatunek drewna, a także preferowany kształt. Czasem najlepiej sprawdzą się schody proste, kiedy indziej łamane lub kręte. W zależności od stylu aranżacyjnego, mogą być bogato zdobione lub minimalistyczne. Wbrew pozorom, kolorystyka drewna jest bardzo różnorodna. To nie tylko odcienie brązu i beżu, ale też np. niemal czarnego drewna z hebanu lub wenge, ciemnoczerwonego z mahoniu, a nawet zielonego, ze świerku tatrzańskiego.

Jak trwałe są schody drewniane?

Schody wykonane z drewna to inwestycja, z której będzie korzystać kilka pokoleń. Oczywiście, aby zachowały pełną funkcjonalność i elegancki wygląd, należy o nie odpowiednio dbać. Drewno wymaga impregnacji, czyli użycia specjalnych substancji, które je wzmacniają i zabezpieczają przed działaniem wilgoci oraz innych szkodliwych czynników. Pomimo tego, drewno należy regularnie myć, najlepiej przy użyciu przeznaczonych do tego produktów. Stosowanie innych środków chemicznych grozi zniszczeniem lakieru oraz samego drewna. Ponadto, przy codziennym używaniu schodów, nie da się uniknąć drobnych uszkodzeń. Polecamy więc co jakiś czas konserwację, polegającą na uzupełnieniu ubytków, wyrównaniu powierzchni i pokryciu jej nowym lakierem. Dzięki tym prostym zabiegom schody będą służyć latami, wciąż zachwycając swoim wyglądem. Jeśli zdecydowali się Państwo na schody drewniane, Zawiercie i okolice znajdują się w obszarze działalności doświadczonej firmy Domański, która z przyjemnością przygotuje odpowiedni projekt.