$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Zduńska Wola

W domach piętrowych schody wewnętrzne stanowią podstawowy elementy konstrukcyjny. Bez nich nie byłoby możliwe dostanie się na wyższe kondygnacje. Zajmują one dość dużą przestrzeń, więc jako zauważalny element pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną.

Mogą upiększyć mieszkanie, wprowadzić do niego przyjemny klimat. Oczywiście tylko wtedy, kiedy są ładnie wykonane i odpowiednio dobrane do stylu budynku. W przeciwnym razie mogą wywołać odwrotny efekt. Dlatego najlepiej sprawdzają się indywidualnie projektowane schody Zduńska Wola to miejsce, gdzie wykonaliśmy wiele takich realizacji i chętnie podejmiemy się kolejnych.

Wśród gotowych modeli ciężko znaleźć idealny. Zazwyczaj trzeba iść na kompromis. Nierzadko kwestie estetyczne uciekają na dalszy plan, a klient kieruje się tylko aspektami praktycznymi, które też najczęściej pozostawiają wiele do życzenia. Zupełnie inaczej jest, gdy kupuje się schody na zamówienie.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 46

Projekt opracowywany jest z uwzględnieniem konkretnego wnętrza, możliwości, jakie stwarza przestrzeń, ale przede wszystkim potrzeb, oczekiwań i gustu klienta. Jest to szansa na zyskanie idealnych schodów, które zarówno zapewnią możliwość komfortowego wchodzenia na górną kondygnację, jak i swoją prezencją wpasują się do stylu budynku. Dzięki temu będą jego naturalnym dopełnieniem i estetyczną ozdobą.

Przygotowane projekty zawsze przedstawiamy zamawiającemu do akceptacji. Może on wówczas zgłosić swoje uwagi. Na ich podstawie nanosimy zmiany. Dopiero pomysł, który w pełni satysfakcjonuje klienta, przechodzi do fazy realizacji.

Projektantom można przekazać wytyczne dotyczące np. elementów dekoracyjnych, wysokości poręczy, rozmiaru schodów, sposobu ich zakręcania (np. modele spiralne lub z załamaniem pod kątem prostym), koloru i wielu innych.

Schody drewniane Zduńska Wola

Drewno to materiał szlachetny, który od zawsze dobrze się kojarzy. Dlatego świetnie nadaje się ono do produkcji elementów wyposażenia wnętrz. Schody drewniane, które realizujemy w Zduńskiej Woli, zachwycają swoją elegancją. Do wyboru są wersje klasyczne, które odnajdą się w tradycyjnym budownictwie oraz modele nowoczesne znajdujące zastosowanie w modernistycznej architekturze.

Schody drewniane są odpowiednio impregnowane. Dzięki temu zyskują piękny, połyskliwy wygląd oraz głębię koloru, a jednocześnie stają się wysoce odporne na ścieranie i inne uszkodzenia.

Firma Domański produkuje schody z drewna jesionowego oraz dębowego. Obydwa surowce są twarde i wytrzymałe. Te pierwsze są jednak tańsze, dlatego stanowią idealną alternatywę dla osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań.