$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Grudziądz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Domański – wykonujemy nowoczesne, solidne i niepowtarzalne drewniane schody Grudziądz to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję jako marka profesjonalna, podchodząca indywidualnie do oczekiwań każdego klienta.

Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się dąb oraz jesion, a także drzewa egzotyczne. Dają one praktycznie nieskończone możliwości, ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Tworzymy schody zgodnie z Państwa życzeniem – jednobiegowe, dwubiegowe, łamane, kręcone czy wachlarzowe, z podstopniami, poręczami, barierkami lub bez. Łączymy ze sobą różne materiały, aby uzyskać zaskakujący efekt estetyczny.

W zakładce „Realizacje schodów” mogą Państwo przekonać się, jak wyglądają nasze projekty w rzeczywistości. Koszt zlecenia za każdym razem ustalany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. Realizując Państwa wizję, tak dobieramy materiały oraz tworzymy projekt, aby zyskali Państwo jak najwięcej korzyści finansowych.Domański schody drewniane wewnetrzne

Wyjątkowe schody z drewna

Drewno jest materiałem ponadczasowym, który doskonale komponuje się z wnętrzami utrzymanymi w bardziej klasycznym stylu, a także nowoczesnymi czy minimalistycznymi. Eleganckie, odpowiednio zabezpieczone schody wyglądają wspaniale przez wiele lat. Są odporne na codzienne użytkowanie oraz zachowują miłą dla stóp temperaturę, co dodatkowo uprzyjemnia korzystanie z nich.

Zajmujemy się nie tylko kompleksowym projektowaniem, doradzaniem i produkowaniem schodów, ale także bierzemy na siebie montaż. Doświadczeni specjaliści zainstalują wszystkie elementy w Państwa domu, pracując szybko, a także zachowując przy tym czystość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesyłania zapytań. Chętnie zaprojektujemy, a następnie wykonamy dla Państwa wymarzone schody Grudziądz to miasto, w którym można spotkać wiele naszych realizacji. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Pomożemy wybrać rodzaj drewna, które najlepiej spełni Państwa oczekiwania pod względem funkcjonalności oraz estetyki.

Które schody wybrać?

Wybór odpowiedniego modelu jest szczególnie ważny, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że ze schodów nie da się tak łatwo zrezygnować. Dlatego warto poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się, co można znaleźć w ofercie firmy Domański. W skrócie można powiedzieć, że jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt. Ale co to właściwie oznacza? Podamy kilka przykładów.

W domach o bardzo dużej powierzchni doskonale sprawdzają się schody drewniane jednobiegowe, wachlarzowe oraz ze spocznikiem. To nie tylko kwestia dobrego wyglądu. To także maksymalny poziom wygody użytkowania. Schody wachlarzowe wyróżniają się bowiem dużym rozmiarem stopni, z kolei schody jednobiegowe czy wielobiegowe ze spocznikiem dają odrobinę wytchnienia podczas wchodzenia, co szczególnie docenią osoby starsze.

Do małych domów polecamy modele, które pozwalają zaoszczędzić przestrzeń. Mowa przede wszystkim o spiralnych i krętych. Ale równie dobrze sprawdzą się schody wielobiegowe czy półkowe (wyglądają, jakby zajmowały dużo mniej miejsca, więc ich zaletą jest wyjątkowy efekt wizualny).

Najmodniejsze schody drewniane

Liczba dostępnych wzorów, elementów ozdobnych oraz rodzajów schodów potrafi przytłoczyć. Trudno więc dziwić się, że znalezienie odpowiedniego rozwiązania zajmuje tak dużo czasu. Na szczęście nasi klienci nie muszą wybierać modelu z katalogu. Wystarczy podzielić się z naszymi specjalistami wizją i potrzebami. To właśnie na tej podstawie przygotujemy projekt schodów drewnianych, które najlepiej sprawdzą się w Państwa domu.

Wszystko odbywa się z poszanowaniem zasad tworzenia, co przekłada się na funkcjonalność oraz trwałość. Nie zapominamy przy tym o innej ważnej kwestii, jaką jest estetyka. W końcu dobrze zaprojektowane schody mogą stanowić wizytówkę pomieszczenia, w którym się znajdują. Nawet najbardziej niepozorny korytarz zupełnie zmienia swoje oblicze, gdy zamontuje się w nim modnie zaprojektowane i wykonane stopnie.

Nasi klienci nie muszą znać się na aktualnych trendach. Mogą zaufać naszemu doświadczeniu. Doskonale orientujemy się w realiach, co pozwala nam zaproponować nowoczesne rozwiązania, które będą sprawdzać się przez dekady.

Grudziądz z dostępem do naszej oferty

Możemy zaprojektować i wcielić projekt w życie w każdym mieście Polski. Mieliśmy już okazję współpracować z wieloma klientami w granicach naszego kraju. Nie inaczej wygląda to w przypadku Grudziądza. Znamy potrzeby mieszkańców miasta i potrafimy się do nich dostosować. Właśnie dzięki temu zyskaliśmy tak duże zaufanie. Efekty naszej pracy można podejrzeć na stronie.

Polecamy także:

schody jesionbieg schodówjak pomalować schody