$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Grudziądz

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Domański – wykonujemy nowoczesne, solidne i niepowtarzalne drewniane schody Grudziądz to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję jako marka profesjonalna, podchodząca indywidualnie do oczekiwań każdego klienta.

Wykonujemy schody z różnych gatunków drewna. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się dąb oraz jesion, a także drzewa egzotyczne. Dają one praktycznie nieskończone możliwości, ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Tworzymy schody zgodnie z Państwa życzeniem – jednobiegowe, dwubiegowe, łamane, kręcone czy wachlarzowe, z podstopniami, poręczami, barierkami lub bez. Łączymy ze sobą różne materiały, aby uzyskać zaskakujący efekt estetyczny.

W zakładce „Realizacje schodów” mogą Państwo przekonać się, jak wyglądają nasze projekty w rzeczywistości. Koszt zlecenia za każdym razem ustalany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. Realizując Państwa wizję, tak dobieramy materiały oraz tworzymy projekt, aby zyskali Państwo jak najwięcej korzyści finansowych.Domański schody drewniane wewnetrzne

Wyjątkowe schody z drewna

Drewno jest materiałem ponadczasowym, który doskonale komponuje się z wnętrzami utrzymanymi w bardziej klasycznym stylu, a także nowoczesnymi czy minimalistycznymi. Eleganckie, odpowiednio zabezpieczone schody wyglądają wspaniale przez wiele lat. Są odporne na codzienne użytkowanie oraz zachowują miłą dla stóp temperaturę, co dodatkowo uprzyjemnia korzystanie z nich.

Zajmujemy się nie tylko kompleksowym projektowaniem, doradzaniem i produkowaniem schodów, ale także bierzemy na siebie montaż. Doświadczeni specjaliści zainstalują wszystkie elementy w Państwa domu, pracując szybko, a także zachowując przy tym czystość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesyłania zapytań. Chętnie zaprojektujemy, a następnie wykonamy dla Państwa wymarzone schody Grudziądz to miasto, w którym można spotkać wiele naszych realizacji. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Pomożemy wybrać rodzaj drewna, które najlepiej spełni Państwa oczekiwania pod względem funkcjonalności oraz estetyki.

Polecamy także:

schody jesionbieg schodówjak pomalować schody