$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Legnica

Wykonujemy drewniane schody na zamówienie. Realizujemy projekty dla szerokiego grona klientów, dostosowując ofertę do indywidualnych upodobań. Za każdym razem przykładamy wielką wagę do solidności wykonania, profesjonalnego podejścia, a także terminowej realizacji zleceń.

Nasi klienci mają do wyboru różne rodzaje drewna – jednymi z najpopularniejszych są dąb i jesion, odznaczające się znakomitą trwałością oraz pięknym wyglądem. Produkujemy unikatowe, za każdym razem inne, jednak zawsze zgodne z branżowymi standardami drewniane schody Legnica jest miejscem, gdzie zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów.

Na początku spotykamy się z Państwem i wspólnie ustalamy koncepcję. Następnie pobieramy wymiary, po czym przystępujemy do pracy. Architekt wykona trójwymiarową wizualizację, dzięki której będą Państwo mogli zobaczyć, jak gotowe schody będą prezentowały się w rzeczywistości.

Wycena zlecenia zawsze jest indywidualna i dostosowana do zakresu przeprowadzanych prac. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.Domański zdjęcia schodów wewnętrznych

Schody idealne do każdego wnętrza

Drewno to materiał, który doskonale znosi upływ czasu. Odpowiednio zabezpieczone schody drewniane przetrwają wiele lat bez potrzeby wykonywania kosztownych zabiegów konserwacyjnych. Stosowane przez nas drewno jest starannie selekcjonowane, więc prezentuje się znakomicie. Wykonujemy schody każdego rodzaju – jednobiegowe, dwubiegowe, wachlarzowe, kręcone, ale też nietypowe. Na życzenie dodajemy również elementy dekoracyjne i łączymy ze sobą różne materiały.

Kolejną zaletą drewna jest jego niepowtarzalność – schody zawsze różnią się pomiędzy sobą szczegółami, każda deska charakteryzuje się specyficznym usłojeniem. Dlatego nasze produkty nadadzą Państwa wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Zajmujemy się również montażem schodów. Nasza ekipa pojawi się w Państwa domu i szybko zainstaluje gotowe elementy w krótkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych. Wykonamy dla Państwa wyjątkowe drewniane schody Legnica to miasto, gdzie zrealizowaliśmy już wiele zleceń.

Polecamy także:

schody drewniane jesionoweprojekty schodowschody z dębu