$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Słupsk

Firma „Domański” to przedsiębiorstwo produkujące wysokiej klasy schody Słupsk, to miasto gdzie realizujemy rozmaite projekty na zamówienie. Zespół naszych specjalistów nieustannie doskonali swoje umiejętności, poszerza wiedzę oraz doświadczenie. Śledzimy również trendy mody, pojawiające się na rynku wnętrzarskim i jesteśmy na bieżąco z nowościami architektonicznymi, dekoracyjnymi czy technologicznymi.

Profesjonalna realizacja zleceń

Nasza firma podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Na pierwszym etapie tworzenia,  odwiedzamy Państwa dom, robimy pomiary, które posłużą nam podczas wykonywania projektu przez naszego architekta. Po stworzeniu wizualizacji projektu schodów, przedstawiamy go Państwu do akceptacji, można również wnieść poprawki do proponowanej realizacji. Następnym krokiem jest produkcja poszczególnych elementów schodów. Składa się ona z dokładnej selekcji oraz wyboru odpowiednich materiałów potrzebnych do wykonana zlecenia, a także tworzenia poszczególnych komponentów konstrukcji. Na końcu zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów dokonuje montażu schodów w Państwa domu.Domański zdjęcia schodów wewnętrznych

Klasyka czy nowoczesny design

Nasze przedsiębiorstwo wykonuje rozmaite realizacje  schodów, m.in.: ażurowe, pełne, kręcone, wachlarzowe, spiralne, proste lub łamane. Wykorzystujemy wysokiej jakości drewno dębowe, jesionowe czy egzotyczne. Rodzaj drewna, jakie ma zostać wykorzystane podczas produkcji schodów, wybiera klient. Drewno stanowi materiał ponadczasowy, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, modernistycznych, stawiających na niebanalny design. Jesteśmy otwarci na Państwa nowatorskie pomysły, chętnie pomożemy w ich wykonaniu, służąc wiedzą oraz doświadczeniem. Od 1980 roku tworzymy i produkujemy wysokiej jakości trwałe schody Słupsk, to jedno z licznych miast Polski, gdzie klienci docenili nasz profesjonalizm. Zachęcamy do obejrzenia galerii prezentującej wykonane przez nas realizacje.

Polecamy także:

schody wewnętrzne drewnianeschody białystokschody jesionowe kolory