$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Jelenia Góra

Szeroka oferta materiałów, z których wykonywane są obecnie schody, sprawia, że stanowią one już nie tylko łącznik między parterem a piętrem, ale ważny element wyposażenia wnętrza. Dlatego też decyzja o wyborze rodzaju i wyglądu schodów powinna być starannie przemyślana. Jaką wersję wybrać? W poniższym wpisie skupiamy się na porównaniu schodów drewnianych oraz metalowych.

Schody metalowe do nowoczesnych wnętrz

Schody wykonane ze stali cechują się dużą wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale też rdzę i wilgoć. Oprócz tego bardzo łatwo utrzymać je w czystości, a także nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Najlepiej wyglądają we wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym lub industrialnym. Można je z powodzeniem łączyć z innymi elementami, np. szkłem czy drewnem.

Drewniane schody Jelenia Góra

Schody wykonane w całości z drewna mogą się poszczycić wyjątkowo eleganckim wyglądem. Znakomicie wkomponują się we wnętrza utrzymane w dowolnej stylistyce – nie tylko klasycznej czy rustykalnej, ale również minimalistycznej, nowoczesnej lub skandynawskiej. Z tego względu mogą być montowane w każdym obiekcie, bez obaw, że nie wpiszą się aranżacyjnie w wystrój. Nadają one ciepłego, przytulnego klimatu w dowolnych wnętrzach, a odpowiednio zaimpregnowane i regularnie pielęgnowane zachowują swą funkcjonalność, ale też piękny wygląd nawet przez kilkadziesiąt lat.nowoczesne schody drewniane od firmy domański

Omawiany rodzaj schodów może być wykonany z wielu gatunków drzew, różniących się między sobą stopniem twardości oraz kolorystyką. To pozwala na możliwość zamówienia schodów o niemal dowolnej barwie, począwszy od jasnych, niemal białych odcieni sosny, aż po bardzo ciemne odcienie drzew egzotycznych. Tak duża różnorodność nie jest możliwa w przypadku modeli metalowych.

Decyzja dotycząca wyboru konkretnego rodzaju schodów zależy od ich przyszłego właściciela. Jest to zazwyczaj wybór na całe życie, dlatego warto się nad nim dobrze zastanowić. Najlepiej nie tylko porównać zalety obu typów, ale także obejrzeć gotowe wizualizacje czy realizacje. Jeśli chodzi o drewniane schody Jelenia Góra i okolice to obszar, na terenie którego działa firma Domański. Przedsiębiorstwo od lat z sukcesem zajmuje się wykonywaniem wspomnianych elementów, dzięki czemu może zagwarantować pełen profesjonalizm usług.


Polecamy także:

schody jesionowe cenaschody gotowe do samodzielnego montażuschody kręcone na zamówienie